Kadınların ve Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları

Kadınların ve Erkeklerin En Sevdiği Seks Pozisyonları
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.909 kez okundu.

Kadınlar klasik seks pozisyonlarını pek sevmezler. Bu yüzden sevdikleri pozisyonları öğrenmeniz aşk hayatınıza daha da zevk katacaktır. Üstelik bu pozisyonlar klitorisi uyarıp orgazmı kolaylaştırıyor.

Basket pozisyonunda erkek oturur durumda olur. Böylece hız ve derinlik kontrolü kadındadır. Bu yüzden orgazm da kolaylaşır. Klips pozisyonu da işlev olarak aynıdır.

Makas pozisyonunda da kontrol kadındadır ve klitoris uyarımı çabuk gerçekleşir. Bundan sonra at binme pozisyonu da yapılabilir.

Minyon bir kadın ve güçlü bir erkek çiftseniz ayakta seks pozisyonu tam size göre! Kucaklaşma olduğu için duygusal bir pozisyondur.

Kelebek pozisyonu da kadınlar tarafından sevilen bir pozisyondur. Erkeğin gücü zevki daha da arttırır. Ayrıca hamile kalmak isteyenler için en uygun pozisyondur. Fantezi yaratmak için bunu giyinik de deneyebilirsiniz. Salyangoz ve bükülme pozisyonları da buna benzerdir.

 

Erkekler kontrolün kadınlarda olduğu pozisyonları daha çok sever. Bu pozisyonlar erkekleri daha çabuk doyuma ulaştırır.

Kadının üstte olduğu pozisyonlar erkeği çok mutlu eder. Erkek, kadını bütün haliyle izlemeyi sever ve daha çabuk tatmin olur.

Kontrolün erkekte olduğu kaşık pozisyonu vazgeçilmezlerden biridir. Birbirinize dilediğinizce dokunabilirsiniz.

Göz temasının ve öpüşmenin rahat olduğu kucak pozisyonunda kontrol kadındadır. Yakın temasla ateşli ve duygusal anlar sizi bekliyor.

Ayakta pozisyonunda erkek kadının arkasında olur ve bu pozisyon erkeklerin çok hoşuna gider. Ters kovboy pozisyonu da aynı şekilde hoşuna gidecektir.

Misyoner pozisyonunda kontrol erkektedir, ama hız konusunda ona dokunarak isteğinizi belli edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git